Ubytování Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Ubytování v pensionu Modřín, Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, Krkonoše

V našem pensionu Modřín Wellness ve Velké Úpě – Pec pod Sněžkou, v nejznámější české turistické horské oblasti Krkonoše, nabízíme rodinné ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou připraveny mezi 15-16 hod . a  ukončení pobytu v den odjezdu je max do 11 hod.. Náš pension se nachází v centru lyžařského areálu SKIRESORT Černá hora -Pec pod Sněžkou. Všechny u nás ubytované hosty dovezeme z parkoviště 1x zdarma k našemu pensionu  v zimních měsících. Od jara do podzimu vjezd  za místní poplatek. 

Kapacita ubytování je 75 lůžek – třináct pokojů a osm suite. Pro rodiny s dětmi je k dispozici krásný dětský koutek.

Všechny pokoje jsou včetně příslušenství a   Wi-Fi připojení je zdarma.

Wellness služby v pensionu Modřín

Ubytování v zimní sezóně nabízí wellness v ceně pobytu. Ubytovaný host   může jít rovnou ze svého pokoje do relaxační části pensionu  a užívat si wellness služeb – whirpool RELAXO, finská sauna, parní komora s aroma terapií,fitness.   Masáže a  župan za poplatek.

Poloha pensionu

Ubytování v našem pensionu je ideální pro příznivce lyžování a snowboardingu, jelikož hotel se nachází přímo na sjezdovce Portášky v lyžařském areálu Ski Resort – Velká Úpa, který je lyžařskou permanentkou propojen s lyžařským areálem Ski  Resort Černá hora – Pec pod Sněžkou.

Před pensionem se můžete občerstvit ve Ski-baru, který se nachází přímo na sjezdovce.

Více fotografií pensionu a lyžařského areálu Skiport najdete ve fotogalerii.

Aktuality

19. 11. 2019

Rekreační poplatek

Vážení hosté .

S  platností od 1.1. 2020 bude dle místní vyhlášky pobírán rekreační poplatek od osoby /den ve  výši 20 Kč .  Jak jsme vás informovali dříve  nebyl zahrnut v  ceně  pobytu, jelikož jsme neznali jeho  výši .