Kniha návštěv


12.7.2015 19:37 |  Miloslav Jakub

Chtěl bych poděkovat Martinovi a Filipovi za super prodloužený červencový víkend, během kterého se o nás vzorně starali. Všude čisto, naklizeno, pěkný wellnes, všechno klapalo na jedničku. Milý personál a výborná kuchyně bude vždy to, co odděluje dobré penziony od těch průměrných. No a Vám se to opravdu daří, takže se těšíme příště naviděnou ;-)

26.3.2015 09:35 |  Petr Dušejovský zoomworld@seznam.cz

Zdravím Vás a děkuji za Vaše občanské postoje. Držím palce a jsem rád, že už je snad Vašemu trápení konec.

8.3.2015 21:49 |  Mgr. Helena Staňková

Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat Penzionu Modřín za skvělé služby během našeho týdenního pobytu. Vzorně čisté ubytování, výborné jídlo, sympatická obsluha a navíc velmi příjemná, rodinná atmosféra restaurace s osobitou cestovatelskou výzdobou a krásným proskleným výhledem na zasněžené kopce v okolí. Lyžování pro děti i pro dospělé na dosah ruky. Rozhodně můžeme všem doporučit jako kvalitní místo na strávení dovolené na horách.

7.3.2015 11:42 |  Viola

Do restaurace jsme se vrátili po předchozí zkušenosti ze srpna 2014, kdy se nám v restauraci velice líbilo a velice nám chutnalo, tentokrát jsme přijeli celá rodina i s dětmi a rodiči , chtěli jsme celá rodina poobědvat poslední den pobytu v Úpě právě na tomto místě. Bohužel pro naši rodinu velké zklamání, 6.3. jsme byli v restauraci na obědě, celá rodina i s rodiči, číšník (dlouhé vlasy,brýle)se doslova choval jako kretén. Tento pán nemá absolutně žádné vychování, byl povýšený, neprofesionální. Na dotaz o menu mávnul rukou na stěnu k "tabulce" a tady si vyberte a při požadavku platit útratu zvlášť řekl: tak to na baru..... Jídlo vyníkající, velmi nám chutnalo. Jen škoda, že celý dojem restaurace zkazí takovýto člověk, který se choval jako hulvát. Musím říci, že už více nepřijdeme.

16.2.2015 13:36 |  Martin

Zdravím všechny do Modřínu. díky za super dovolenou v příjemném prostředí a super kuchyní. Sedlákovi z Tábora

16.2.2015 10:57 |  Jakub, Petra a Pavel Procházkovi

Zdravíme všechny z Pensionu Modřín, ve kterém jsme strávili naprosto úžasný minulý týden. Byla to již naše čtvrtá návštěva a určitě ne poslední. Perfektní počasí, luxusní pension a ti nejlepší lidé, kteří se o Vás starají...nic lepšího jsme si nemohli přát. Náš tříletý syn je tam jako doma a byl ho opět "plný dům" :-) Děkujeme za všechno a už se nemůžeme dočkat, až se k Vám zase vrátíme. Procházkovi, Olomouc.

8.2.2015 23:15 |  Romana Motyková motyková@aulix.cz

Krásný den i noc, Pallovi!
Rok je zase pryč a my opět pomyslně odstřihujeme metr do našeho odjezdu k Vám. A opět s "dětmi"! Zase je budeme mít s sebou :-)! Těšíme se moc na domácí atmosféru i výborné kulinářské zážitky. Tak na shledanou za dva týdny!
Romana Motyková :-)

8.2.2015 20:36 |  Pavel Pechánek

Dobrý den, dnes jsme u Vás byli na obědě s dětmi a moc děkujeme za výborné jídlo a také za milou a pozornou obsluhu.

20.1.2015 17:09 |  Zdenál zdiving@seznam.cz

Koukám jako blázen!
Modřín znám pár let a idkyž je trochu drahý na poměry Úpy, tak si nemyslím, že by vařili špatně.
Ale to se z nějakých fritovaných kuřecích nesmyslů nepozná.
Měli jste si dát steak, nebo nějakou specialitku, umí toho dost.. Alespoň cizinci chodí vždy ven s úsměvem.
Kuchař je dost cestovatel a s jídlem si hraje, jestli Vám někdo doporučil Modřín, měli jste v tom doporučování zůstat a nechat si něco doporučit, vždy jsem dostal to co mohli udělat.
Křídla a guláš máte doma :-) Ale každý podle chuti...
To už napovídá o tom, jací asi budete hosti, ty prudící od začátku poznám, jdou jednou za rok do restaurace, 4 piva jedna pizza ale ty číšníku makej a směj se, jsme přeci hosté.
Co se nápojů týká, tak panák za 70,- Kč je dost, vysokohorská přirážka, ne.. :-) ale zase je zde fajn atmosféra přátelská, rodinná, alespoň byla v loňské sezóně.
Jo a nejsem nějaký najatý anonym, klidně si o tom všem můžeme popovídat, email na mne máte.
Přeji všem zaměstnancům Modřínu hodně normálních hostů a vůbec si z pár prudičů nic nedělejte.
Protože kdyby byli všichni spokojeni, tak je to podezřelý...
VŠICHNI JSOU ŠŤASNÝ!!!
Zdenál

13.1.2015 11:12 |  Petr Pořízek petr.porizek@gmail.com

Vážení,

omlouvám se za za tu hrubku, samozřejmě jsem myslel přísloví "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde."

Děkuji za pochopení, příště si příspěvek nechám zkontrolovat textovým editorem.

Zdraví
Petr Pořízek