Kniha návštěv


30.9.2014 20:04 |  Pavlína Pencová ppencova@seznam.cz

Dobrý den,
byli jsme u Vás poprvé a pevně věřím, že ne naposledy. Velká spokojenost po všech stránkách - pěkné ubytování, přátelská atmosféra, komunikativní a pohodový personál, vynikající jídlo. Navíc skvělá poloha penzionu dokresluje celkový velmi pozitivní dojem. Jen tak dále..Těšíme se na další pobyt u Vás.:-).Pavlína Zlín

29.9.2014 11:17 |  Filip Palla pallovnik@seznam.cz

Dobrý den,

mrzí nás pokud jste v pátek nabyla dojmu, že pension je zavřený. Otvírací doba byla od 11 do 22 hodin. Doporucuji vždy vcházet bočním vchodem skrz bar. Hlavní vchod je zavřený na klíč a slouží pouze hotelovým hostům.
Těším se na příští již vydařené setkání.

S přáním hezkého dne

Filip Palla

26.9.2014 12:06 |  Simona simonamertova@seznam.cz

Velké zklamání - v pátek 26.9.2014 ZAVŘENO! Polepšete se!

23.9.2014 16:16 |  Pavel Bajer dragger@seznam

Dobry den,byli jsme u Vas jiz podruhe,v zime a ted zacatkem podzimu. Bylo to opet super. Skvele prostredi,ochotna obsluha,ktere na pensionu ale i hostovi zalezi. Skvela kuchyne!! Dekujeme za skvely vikend.
PS: jen mala pripominka k postelim /rozkladaci,velmi tvrde/ nepohodlne spani trosku dojem. Ale to je tak jedina pripominka..ostatne ,nikdo neni dokonaly:-)

15.9.2014 13:53 |  Lenka Nétková netkova@kovosreal.cz

Dobrý den , ráda bych za celou rodinu ještě jednou poděkovala za super víkend , který jsme díky celému personálu prožili.Byli jsme zde již potřetí a pokaždé se nám potvrdí,že majitelé vedou penzion s láskou.Ubytování , jídlo ,chování vůči hostům ..prostě vše super, nedá se nic vytknout.Mohu jen doporučit a těšíme se brzo zase na viděnou.

23.7.2014 20:27 |  Alena a.hra @ seznam.cz

Chtěli bychom touto cestou poděkovat majitelům penzionu a celému personálu za příjemný týdenní pobyt. Atmosféra, ubytování, domácí strava je na vysoké úrovni a není co vytknout. Byli jsme spokojeni ve všech směrech.
Důchodci s vnoučaty z Brna -pokoj 203

24.6.2014 15:34 |  Martina Mišnerová martina.misnerova@seznam.cz

Naše návštěva nebyla určitě poslední, spokojenost, vše jak má být, příjemně strávený čas. Skvěle zařízené wellness, personál na jedničku. Můžeme jen chválit. Děkujeme a přejeme dále jen úspěchy a radost.

15.6.2014 17:44 |  Jana a Zdeněk Trojanovi jankatrojanka@seznam.cz

I přes špatné sobotní počasí na Sněžce jsme si pobyt užili včetně naší fenky a doufáme, že se do Vašeho penzionu příští rok zase vrátíme. Byli jsme velmi spokojeni se vším přes ubytování, wellnes i jídlo, navíc velmi příjemný personál a krásná příroda kolem. Děkujeme moc za hezký zážitek!!!

3.6.2014 20:59 |  Skálovi

Jedním slovem prostě SUPER !!! Doufáme s manželem, že se do pensionu Modřín znovu podíváme.Jídlo, servis, ubytování, atmosféra, wellness....bez chybičky:)

19.5.2014 09:48 |  Michaela a Jan misamarkova@seznam.cz

Vážení, i když nám tento víkend počasí opravdu nepřálo, nic to nezměnilo na tom, že jsme si víkend u Vás užili po všech stránkách .... naprosto skvělá kuchyně - poklona!, služby, wellnes, sauna - kdyby nebyla, asi bychom celodenní výlet na Sněžku a zpět v lijáku odstonali. Fajn byla slečna servírka a majitelé:-). Toto vše dohromady=prima relax. Doporučujeme:-)