Kniha návštěv


18.5.2014 20:26 |  Michaela a Milan

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z tohoto krásného penzionu s příjemným personálem. Byli jsme zde nadmíru spokojeni, super wellness a hlavně výborné jídlo...moc děkujeme...
PS. příště přiobjednáme lepší počasí :D

11.5.2014 09:14 |  Monika a Martin Klápště

Jsme tu již podruhé a opět vše dokonalé. Mrzí mě, že dnes odjíždíme. Modřín je prostě naše stálice a těšíme se na další pobyt zde, snad co nejdříve :-).

27.3.2014 17:16 |  Tereza

Byli jsme zde s přítelem a naším psím mazlíčkem loni na podzim. Vše bylo perfektní. Milý a vstřícný personál, útulné čisté ubytování, jídlo na jedničku s hvězdičkou, přístup taktéž, největší spokojenost :) Letos se vracíme opět a tentokrát v letní sezoně a zase s naším pejskem, i jemu se zde moc líbilo :)

26.2.2014 20:02 |  Petr Pořízek petr.porizek@gmail.com

Jsme zde počtvrté a zase nám nic jiného nezbývá, než hodnotit 10 z 10. Výborná rodinná atmosféra a pohostinnost. Majitelé tu hodně vybudovali pro sebe i pro lidi, netají se svými politickými názory, ale žádnou třídní nenávist, na rozdíl od některých politiků, nešíří. Jsme rádi, že dali přednost svým hostům před hradním pánem a jeho družinou. Je dobře, že si ve svobodné společnosti může paní Flekačová (viz příspěvek z 26.1.2014) vybrat ubytování blízké jejímu srdci. Petr Pořízek s rodinou

12.2.2014 10:15 |  Milena Mrázková

Dobrý den, včera jsem se svým vnoučkem navštívila Váš penzion. Z internetu jsem věděla, jaké je u Vás příjemné prostředí. Skutečnost však překonala internetové poznatky. Útulná horská chalupa s krásným výhledem, všude velmi čisto, vkusné zařízení, prostorné pokoje, velmi milý číšník, výborná jatýrka k obědu a úplně vyjedený talíř mého mlsného vnoučka - co si víc může babička přát? Děkujeme za hezký den u Vás.
Babička Milena a Matěj

28.1.2014 18:39 |  Pavel Zíka pavel@jedu.cz

Právě jsem si udělal rezervaci a pak si uvědomil, že jedeme do penzionu, který odmítl uspořádat hostinu pro Zemanovu partu. Jsem moc rád, že jedeme právě sem.
Paní Flekačové doporučuji přečíst si článek v MF DNES, http://zpravy.idnes.cz/penzion-modrin-odmitl-obslouzit-milose-zemana-flq-/domaci.aspx?c=A130808_092517_hradec-zpravy_pos

27.1.2014 18:08 |  VěraT. AmuletVT@seznam.cz

Dobrý den,
zcela náhodou jsem zahlédla rozhovor s paní majitelkou penzionu v televizi a chci jí poděkovati za odvahu jednat podle vlastního přesvědčení a za to, že se drží svých názorů i navzdory obstrukcím, které ji kvůli tomu potkávají. Držím moc palce v dnešní nelehké době a právě kvůli tomu se jednou k Vám také vydám i se svou rodinou. Jsem ráda, že ještě tací lidé u nás totiž jsou.
Krásný konec ledna přeje Věra T.

26.1.2014 16:00 |  Eliška Flekačová eliska.flekacova@seznam.cz

Dobrý den,
včera jsme vybírali penzion a vybrali jsme si Modřín. Po dnešním vyjádření paní majitelky v televizi , jsme to hned přehodnotili. V žádném případě to nesouvisí s názorem na prezidenta ČR. Rozhodil nás výrok o výběru zákazníků.
To je pro nás nepřijatelné, aby si restaurace vybírala klienty, protože klient si vybírá restauraci.
Co kdybychom neprošli sítem ?
Myslím si, že paní zřejmě poškodila penzion svým nešťastným výrokem.

Zdraví E. Flekačová

16.12.2013 14:21 |  Pražáci

Scházime se tady několik rodin každý rok na víkend před koncem roku s dětmi (bez manželek) a nemá to chybu - podmínky a servis jsou vynikající.
Můžu jedině všem chlapům doporučit.

18.11.2013 10:36 |  Milos a Eliska Havlikova bratrikov@seznam.cz

Navstivili jsme penzion Modrin poprve.jsme jiz duchodci.Byli jme mile prekvapeni cistotou pokoje,restaurace a okoli.Ochota personalu,kvalita jidla a vyborna obsluha.Pro starsi turisty hned u penzionu vlek na Portasky a turu na Snezku,ci Ruzohorky.Nedaleko,asi 20 minut chuze je Pec p.Snezkou.Co dodat,opravdu doporucujeme jak pro starsi i rodiny s detmi,kteri zde najdou koutek pro hry.Opet se tesi manzele Havlikovi z Bratrikova.Diky