Kniha návštěv


24.6.2014 15:34 |  Martina Mišnerová martina.misnerova@seznam.cz

Naše návštěva nebyla určitě poslední, spokojenost, vše jak má být, příjemně strávený čas. Skvěle zařízené wellness, personál na jedničku. Můžeme jen chválit. Děkujeme a přejeme dále jen úspěchy a radost.

15.6.2014 17:44 |  Jana a Zdeněk Trojanovi jankatrojanka@seznam.cz

I přes špatné sobotní počasí na Sněžce jsme si pobyt užili včetně naší fenky a doufáme, že se do Vašeho penzionu příští rok zase vrátíme. Byli jsme velmi spokojeni se vším přes ubytování, wellnes i jídlo, navíc velmi příjemný personál a krásná příroda kolem. Děkujeme moc za hezký zážitek!!!

3.6.2014 20:59 |  Skálovi

Jedním slovem prostě SUPER !!! Doufáme s manželem, že se do pensionu Modřín znovu podíváme.Jídlo, servis, ubytování, atmosféra, wellness....bez chybičky:)

19.5.2014 09:48 |  Michaela a Jan misamarkova@seznam.cz

Vážení, i když nám tento víkend počasí opravdu nepřálo, nic to nezměnilo na tom, že jsme si víkend u Vás užili po všech stránkách .... naprosto skvělá kuchyně - poklona!, služby, wellnes, sauna - kdyby nebyla, asi bychom celodenní výlet na Sněžku a zpět v lijáku odstonali. Fajn byla slečna servírka a majitelé:-). Toto vše dohromady=prima relax. Doporučujeme:-)

18.5.2014 20:26 |  Michaela a Milan

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z tohoto krásného penzionu s příjemným personálem. Byli jsme zde nadmíru spokojeni, super wellness a hlavně výborné jídlo...moc děkujeme...
PS. příště přiobjednáme lepší počasí :D

11.5.2014 09:14 |  Monika a Martin Klápště

Jsme tu již podruhé a opět vše dokonalé. Mrzí mě, že dnes odjíždíme. Modřín je prostě naše stálice a těšíme se na další pobyt zde, snad co nejdříve :-).

27.3.2014 17:16 |  Tereza

Byli jsme zde s přítelem a naším psím mazlíčkem loni na podzim. Vše bylo perfektní. Milý a vstřícný personál, útulné čisté ubytování, jídlo na jedničku s hvězdičkou, přístup taktéž, největší spokojenost :) Letos se vracíme opět a tentokrát v letní sezoně a zase s naším pejskem, i jemu se zde moc líbilo :)

26.2.2014 20:02 |  Petr Pořízek petr.porizek@gmail.com

Jsme zde počtvrté a zase nám nic jiného nezbývá, než hodnotit 10 z 10. Výborná rodinná atmosféra a pohostinnost. Majitelé tu hodně vybudovali pro sebe i pro lidi, netají se svými politickými názory, ale žádnou třídní nenávist, na rozdíl od některých politiků, nešíří. Jsme rádi, že dali přednost svým hostům před hradním pánem a jeho družinou. Je dobře, že si ve svobodné společnosti může paní Flekačová (viz příspěvek z 26.1.2014) vybrat ubytování blízké jejímu srdci. Petr Pořízek s rodinou

12.2.2014 10:15 |  Milena Mrázková

Dobrý den, včera jsem se svým vnoučkem navštívila Váš penzion. Z internetu jsem věděla, jaké je u Vás příjemné prostředí. Skutečnost však překonala internetové poznatky. Útulná horská chalupa s krásným výhledem, všude velmi čisto, vkusné zařízení, prostorné pokoje, velmi milý číšník, výborná jatýrka k obědu a úplně vyjedený talíř mého mlsného vnoučka - co si víc může babička přát? Děkujeme za hezký den u Vás.
Babička Milena a Matěj

28.1.2014 18:39 |  Pavel Zíka pavel@jedu.cz

Právě jsem si udělal rezervaci a pak si uvědomil, že jedeme do penzionu, který odmítl uspořádat hostinu pro Zemanovu partu. Jsem moc rád, že jedeme právě sem.
Paní Flekačové doporučuji přečíst si článek v MF DNES, http://zpravy.idnes.cz/penzion-modrin-odmitl-obslouzit-milose-zemana-flq-/domaci.aspx?c=A130808_092517_hradec-zpravy_pos