Kniha návštěv


9.4.2013 23:34 |  Monika Klápště bartonova.monika1@seznam.cz

Musím prostě napsat, s manželem jsme si koupili pobyt od slevomatu. Byli jsme zde v termínu od 6.4. - 10.4., úplně sami v penzionu.
Bylo to tu naprosto dokonalé (neznám lepší výraz než slovo dokonalé). Úžasný personál, výborné jídlo, krásné pokoje, nejlepší welness (vířivka, sauna, pára, masér perfektní). Jídlo tu mají výborné, za velmi dobré ceny. Já v této době držela dietu, nebyl vůbec problém udělat mi např. rybu, i když jí nemají v jídelním lístku.
Určitě se sem budeme rádi vracet, děkujeme Vám za všechno, za ochotu, příjemné popovídání a všechno. Někdy příště naviděnou :-) Monika a Martin Klápště

16.3.2013 15:39 |  Iva Laštovičková if.p@email.cz

Dobrý den! Byli jsme u Vás s manželem poprvé na doporučení. Měli jsme se u Vás jako v bavlnce :) Jídlo skvělé, pokojík útulný, milý personál, bezva počasí,..... zkrátka všechno mooooooc fajn.Těšíme se na další pobyt!!! A´t se Vám daří! S pozdravem I+F Laštovičkovi

20.2.2013 19:26 |  Dvořáková nufdvorakova@seznam.cz

Také děkujeme v prosinci za pobyt a velmi milý a ochotný personál ,který se snaží splnit jakékoliv přání.

1.2.2013 23:36 |  Lena Zawadka lenazawadka@gmail.com

Dziękuję za wspaniały pobyt. Właściciele cudowni, atmosfera domowa. Mam wrażenie, że wszystko zorganizowane tak, aby gościom było wygodnie, miło i przytulnie. Chcę znów tam pojechać. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i swobodę. Raj dla dzieci. Nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu. pozdrawiam serdecznie barmanów i wspaniałych właścicieli.
Do zobaczenia - Lena.

20.10.2012 22:34 |  Motykovi Motykova@aulix.cz

Dobry vecer! Nenapisu nic noveho! U vas blaze! Uz se zase nekolik mesicu tesime na zimni tyden v "nasem" Modrinu. Diky a preji hodne sil do nove sezony!

16.10.2012 20:37 |  Čejkovi, Líznerovi, Hošťálkovi elimar.liz@volny.cz

Penzion Modřím známe už od jeho začátků. Jezdil tam nejprve otec s mamkou, a my jsme je rádi doprovázeli. Využívali seniorské pobyty v mimosezoně. Tehdy byl penzion ještě menší, ale postupně se vylepšoval, rozšiřoval. Pak už jsme jezdili i dvě nebo dokonce tři rodiny najednou. A jak už mi dorůstají vnoučata, která s námi byla na tomto penzionu nejprve již od 3 měsíců, tak jsme naposledy už byli i s odrostlejšími. Je to pro nás za odměnu, když zase po čase můžeme alespoň na pár dnů tento " rodinný" hotýlek navštívit, těšit se na známou tvář usměvavého pana majitele i jeho ženy, a mít nádherný pocit klidu a luxusu v jednom. Opravdu nikde jinde se nám nepodařilo zažít takovou atmosféru, jako tady. Zdravíme z Hostivaře.

12.10.2012 19:28 |  Iveta Kuchařová ivetakuchar@seznam.cz

Děkujeme za krásný víkend s luxusním ubytováním a nezapomenutelnou kuchyní. Kuchaři děkujeme za ochotu převařovat vod pro našeho kojence Lauru :).

24.9.2012 09:20 |  Lucie Čechová lucie32@seznam.cz

Včera jsme se vrátili z Modřínu a už teď se nám stýská. Byly to zase nádherné 4 dny. Penzion včetně personálu si drží stále svojí vysokou laťku a určitě se vrátíme. Rodiče mají příští rok životní jubilea a přemýšlím, že jako dárek jim dáme pobyt u Vás-to je jistota.
Těšíme se nashledanou
Lucie

2.9.2012 15:50 |  Dáša Stoklásková dasa100@centrum.cz

Děkujeme za krásnou dovolenou.Všem doporučujem.Jídlo výborné,ubytování příjemné a obsluha skvělá.Ještě chci moc poděkovat paní Hájkové.Určitě se k Vám rádi vrátíme.

1.9.2012 13:10 |  Marcela Skalická skalca79@seznam.cz

Do Modřínu jsme se vrátili "podruhé" díky slevomatu,v termínu 10.-12.srpen tentokrát...byl to opět nezapomenutelny,pohádkovy víkend-plný zábavy :-).Budu se opakovat,ale jidlo,sluzby,novy personal,prostredi-opet hodnotíme na vybornou!Rozhodně se vrátíme do třetice a tentokrát vezmeme s sebou i naší dceru Anetku :-).