Kniha návštěv


5.6.2013 07:04 |  Zdeněk mmlk@seznam.cz

Strávili jsme s přítelkyní a našimi psy víkend v tomto pensionu k naší naprosté spokojenosti. Krásné okolí s možností výšlapů, příjemná a milá obsluha, dobré jídlo a kvalitní zázemí pensionu, to vše přispělo ke strávení krásného a příjemného času. Moc jsme si víkend v tomto pensionu užili a lze jej jen doporučit. Určitě se sem vrátíme.

28.5.2013 17:13 |  Krejčovi

DObrý den, dnes jsme se vrátili s pobytu od slevomatu a naprostá spokojenost, ani se neám nechtělo domů, i když tam čekaly děti :-) Byli jsme v penzionu úplně sami, wellness jen pro nás, bohatě postačovatl, personál vstřícný, ochotný, jídlo vynikající, snídaně bohaté, pokoje čistounké, nádherný výhled přímo od stolu, prostě luxus. zavedeme každoroční odpočinkový pobyt:-) doporučujeme. Krejčovi

5.5.2013 12:56 |  Draha Gabzdyl Kostelná dasha13@seznam.cz

Dobrý den, také jsme s manželem přijeli na pobyt od slevomatu. Jsme nadšení, i když počasí nic moc( aspoň mě manžel nenutil chodit dlouho po kopcích). Jídlo neskutečně na vysoké úrovni ( přibrala jsem), welnes dostupný a super. Připadala jsem si skoro jako na návštěvě u dobrých příbuzných. Určitě se k vám budeme vracet a přibereme zbytek rodiny s vnučkou.
Zdraví havířováci Draha a Čestmír Gabzdyl

2.5.2013 21:16 |  Marie

Dobrý den,chci se zeptat,jestli k Vám smí psi?Ráda bych si koupila poukaz,jen mám dva pejsky(střední plemeno) tak aby byla možnost i s nimi...děkuji

9.4.2013 23:34 |  Monika Klápště bartonova.monika1@seznam.cz

Musím prostě napsat, s manželem jsme si koupili pobyt od slevomatu. Byli jsme zde v termínu od 6.4. - 10.4., úplně sami v penzionu.
Bylo to tu naprosto dokonalé (neznám lepší výraz než slovo dokonalé). Úžasný personál, výborné jídlo, krásné pokoje, nejlepší welness (vířivka, sauna, pára, masér perfektní). Jídlo tu mají výborné, za velmi dobré ceny. Já v této době držela dietu, nebyl vůbec problém udělat mi např. rybu, i když jí nemají v jídelním lístku.
Určitě se sem budeme rádi vracet, děkujeme Vám za všechno, za ochotu, příjemné popovídání a všechno. Někdy příště naviděnou :-) Monika a Martin Klápště

16.3.2013 15:39 |  Iva Laštovičková if.p@email.cz

Dobrý den! Byli jsme u Vás s manželem poprvé na doporučení. Měli jsme se u Vás jako v bavlnce :) Jídlo skvělé, pokojík útulný, milý personál, bezva počasí,..... zkrátka všechno mooooooc fajn.Těšíme se na další pobyt!!! A´t se Vám daří! S pozdravem I+F Laštovičkovi

20.2.2013 19:26 |  Dvořáková nufdvorakova@seznam.cz

Také děkujeme v prosinci za pobyt a velmi milý a ochotný personál ,který se snaží splnit jakékoliv přání.

1.2.2013 23:36 |  Lena Zawadka lenazawadka@gmail.com

Dziękuję za wspaniały pobyt. Właściciele cudowni, atmosfera domowa. Mam wrażenie, że wszystko zorganizowane tak, aby gościom było wygodnie, miło i przytulnie. Chcę znów tam pojechać. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i swobodę. Raj dla dzieci. Nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu. pozdrawiam serdecznie barmanów i wspaniałych właścicieli.
Do zobaczenia - Lena.

20.10.2012 22:34 |  Motykovi Motykova@aulix.cz

Dobry vecer! Nenapisu nic noveho! U vas blaze! Uz se zase nekolik mesicu tesime na zimni tyden v "nasem" Modrinu. Diky a preji hodne sil do nove sezony!

16.10.2012 20:37 |  Čejkovi, Líznerovi, Hošťálkovi elimar.liz@volny.cz

Penzion Modřím známe už od jeho začátků. Jezdil tam nejprve otec s mamkou, a my jsme je rádi doprovázeli. Využívali seniorské pobyty v mimosezoně. Tehdy byl penzion ještě menší, ale postupně se vylepšoval, rozšiřoval. Pak už jsme jezdili i dvě nebo dokonce tři rodiny najednou. A jak už mi dorůstají vnoučata, která s námi byla na tomto penzionu nejprve již od 3 měsíců, tak jsme naposledy už byli i s odrostlejšími. Je to pro nás za odměnu, když zase po čase můžeme alespoň na pár dnů tento " rodinný" hotýlek navštívit, těšit se na známou tvář usměvavého pana majitele i jeho ženy, a mít nádherný pocit klidu a luxusu v jednom. Opravdu nikde jinde se nám nepodařilo zažít takovou atmosféru, jako tady. Zdravíme z Hostivaře.