Kniha návštěv


11.4.2012 17:42 |  Eva Landischová elandischova@seznam.cz

Milí manželé Pallovi,
strávili jsme u Vás opravdu parádní Velikonoce. Po tak dlouhé době jsme si jen potvrdili, že jste pořád tak milí, veselí a pohostinní. Moc se nám u Vás líbilo, ještě jednou díky a ať se Vám daří. Zdraví Landischovi

6.4.2012 14:32 |  Andrea

Strávili jsme u Vás krásný víkend, vše k dispozici, herna pro děti, knihovnička pro dospělé, výborné jídlo.Díky za takové krásné zařízení

26.3.2012 14:06 |  Anna anna.rath@seznam.cz

Při vstupu do penzionu na vás dýchne domácí a vřelá atmosféra. Pokoje jsou stylové, komfortně zařízené a mají vlastní koupelnu s WC a Wi-Fi . Některé z pokojů skýtají výhled na sjezdovku.
Snídani tvoří široký výběr potravin, včetně chleba (vždy čerstvého), pomazánek, šťáv a čerstvého ovoce. K dispozici jsou také teplé pokrmy jako míchaná, vařená nebo smažená vejce, klobásy a slanina. Restaurace nabízí výhled na sjezdovku a jsou zde podávány pokrmy tradiční české kuchyně. Penzion provozuje také klasický bar a to nemluvě o welness službách a příjemném personálu, který nám vždy vyjde vstříc. Děkujeme za příjemně strávené dny a přejeme hodně a hodně spokojených hostů.

8.3.2012 18:31 |  Jana Bulisová JanaBulisova@seznam.cz

Penzion navštěvujeme pravidelně od roku 1998 v měsíci září a v posledních letech jsme přidali i jaro.Pobyt nás nikdy nezklamal .Vždy milý personál,dobrá kuchyně a hlavně všude čisto.Každý rok něco nového pro zlepšení prostředí .Děkujeme.

23.2.2012 12:33 |  Iveta kucharovaiveta@seznam.cz

S ubytováním ve Vašem penzionu jsme byli velice spokojeni. Nejlépe ze všeho hodnotím velmi ochotný a vstřícný personál a skvělou kuchyni. Na tu opravdu nezapomeneme. Na pobyt s dětmi se chystáme i v létě.

20.2.2012 16:22 |  Amy ingenium@seznam.cz

Penzion pamatuji z dávných dob, kdy jsem jezdila do Úpy, tak třeba taky budu mít časem možnost porování s dobou dávno minulou a přítomností.

12.2.2012 10:56 |  ustohalová ludmila ustici@email.cz

Právě jsme se vrátili z Vašeho penzionu a máme jen ty nejlepší zážitky.Perfektní poloha hned na sjezdovce,dětská školička kde je výborný přístup i k těm nejmenším(náš syn 2,5roku),vybavení penzionu jako je vellness a sauny,prostě nádhera.Co se týče obsluhy v restauraci tak ta je pro majitele pravým pokladem,s takovým přístupem a pozorností k dětem jsme se ještě nikde nesetkali a nesmíme zapomenout na kuchyň v ní umí uspokojit i ty nejnáročnější.Moc děkujem za krásný pobyt a určitě se k Vám vrátíme příští zimu Jiřík a rodiče

1.2.2012 21:42 |  Lukaštíkovi lukastikova@centrum.cz

Byli jsem u Vás již několikrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni.Určitě brzy zase přijedeme a užijeme si to. Pension má velice příjemnou obsluhu a interiér je taky pěkný. Děkujeme.

16.1.2012 10:40 |  Martin Zvelebil jitka.karpov@seznam.cz

Poukázku do Penzionu Modřín jsme dostali jako dárek a můžem říci,že to bylo podle našeho gusta.Skvělé jídlo,hlavně borůvkové knedlíky!Nelyžujeme,penzion jsme navštívili v polovině října a bylo tam krásně.Děkujeme.

7.1.2012 18:37 |  Kratochvílovi hankakratochvil@seznam.cz

Dnes jsme se vrátili z vašeho penzionu. Výborné jídlo, skvělé lyžování, příjemný a ochotný personál. Rádi se příště vrátíme. Díky. Doporučuji!!!