Kniha návštěv


12.2.2012 10:56 |  ustohalová ludmila ustici@email.cz

Právě jsme se vrátili z Vašeho penzionu a máme jen ty nejlepší zážitky.Perfektní poloha hned na sjezdovce,dětská školička kde je výborný přístup i k těm nejmenším(náš syn 2,5roku),vybavení penzionu jako je vellness a sauny,prostě nádhera.Co se týče obsluhy v restauraci tak ta je pro majitele pravým pokladem,s takovým přístupem a pozorností k dětem jsme se ještě nikde nesetkali a nesmíme zapomenout na kuchyň v ní umí uspokojit i ty nejnáročnější.Moc děkujem za krásný pobyt a určitě se k Vám vrátíme příští zimu Jiřík a rodiče

1.2.2012 21:42 |  Lukaštíkovi lukastikova@centrum.cz

Byli jsem u Vás již několikrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni.Určitě brzy zase přijedeme a užijeme si to. Pension má velice příjemnou obsluhu a interiér je taky pěkný. Děkujeme.

16.1.2012 10:40 |  Martin Zvelebil jitka.karpov@seznam.cz

Poukázku do Penzionu Modřín jsme dostali jako dárek a můžem říci,že to bylo podle našeho gusta.Skvělé jídlo,hlavně borůvkové knedlíky!Nelyžujeme,penzion jsme navštívili v polovině října a bylo tam krásně.Děkujeme.

7.1.2012 18:37 |  Kratochvílovi hankakratochvil@seznam.cz

Dnes jsme se vrátili z vašeho penzionu. Výborné jídlo, skvělé lyžování, příjemný a ochotný personál. Rádi se příště vrátíme. Díky. Doporučuji!!!

4.1.2012 02:49 |  Václav a Jana Červinkovi vasa.cervinka@seznam.cz

Chystáme se na léto do vašeho penzionu. Doporučení jsou super.

Ať se daří v nastalém roce 2012
přejí středohoráci J + V.

3.1.2012 22:05 |  ORNELA skyvi@tiscali.cz

Právě čtu samá pozitiva na penzion Modřín.I já se s celou rodinou přidávám.Byli jsme i loni na báječné zimní dovolené v tomhle penzionu a letos se zde vracíme a spolu i s našimi přáteli strávíme bezva týden lyžování a relaxu.
Musím pochválit i perfektní lyžařskou školičku na kterou se naše dítko zase těší.Dáváme 100bodů.

3.1.2012 09:25 |  Lenka Davidová

Tento pension vřele doporučuji, ochota, dobrá kuchyně. Well ness na 1*. Rádi se k Vám zase vrátíme :o)

13.12.2011 13:07 |  Honza merlin.xlm@seznam.cz

Prostředí, restaurace, kvalita kuchyně je vynikající. Přiznávám, že si z celého pobytu odnáším nejkvalitnější kulinářský zážitek, který jsem kdy zažil. Také vítám Zacapu na baru. Opravdu maximální spokojenost!

Co je ale problém, je pokoj č. 1. Do sprchového koutu nevstoupí člověk většího vzrůstu, WC neustále protékalo, levné pružinové matrace se do pensionu této úrovně skutečně také nehodí a hlavně neustálé hučení větráku, který nonstop běží za sádrokartonovou stěnou v kuchyni... Ve srovnání s ostatními kvalitními pokoji byl tento opravdu Černým Petrem. Pension doporučuji, nikoliv však pokoj č. 1.

2.12.2011 21:12 |  Michal Stejskal michal.stejskal@intumex.cz

Zdravím veškerý personál penzionu Modřín, hlavního velitele a pejsky. Pokud Vám za nejlepší ubytovací zařízení dali manželé Královi 10 bodů tak já za sebe a za svou holčičku Natálku dávám dvakrát po 100 bodech takže celkem 200 :-). Potvrzujeme naprostou spokojenost se vším co jsme u Vás zažili a doporučujeme Vás všem rodinám s dětmi. Přejeme Vám spoustu spokojených hostů a věříme, že se opět uvidíme a zažijeme u Vás pořádnou zimu s hromadami sněhu. Michal a Natálka Stejskalovi z Prahy.

14.11.2011 07:59 |  Květa Kratochvílová kkrat@centrum.cz

Strávili jsme u Vás moc krásný víkend. Překvapilo nás jak ubytování, jídlo a hlavně personál, který byl velice příjemný. Děkujeme a rádi Vás opět navštívíme.