Kniha návštěv


5.4.2018 14:37 |  Anna Zvelebilová Anina.Z@seznam.cz

Paní Zvelebilová děkuje za přání, možnost napsat také svůj názor a vyjádření přízně pana majitele seniorům. Těch příspěvků tam opravdu není málo - jen asi za poslední rok jich tam "pár" chybí.
I když nejsem učitelka, pamatuji se na výjimky potvrzující pravidlo - bych, bychom, byste...
Český jazyk není dnes asi příliš v oblibě, že?
S pozdravem všem, ať smýšlejí tak či onak,
Anna Zvelebilová

4.4.2018 22:20 |  Ondřej Palla ondrejpalla@seznam.cz

Děkuji paní Zvelebilové za názor do knihy návštěv . Pokud bych nechával všechny příspěvky, tak by jste se asi všichni hodně divili, co je možno napsat. Musím se vyjádřit k seniorům , které popisujete. Přijímám každého a s velkou pokorou pravicově smýšlející, kterým to vydrželo tolik let. To je můj názor na seniora a prosím jej nepřekrucovat . Zdravím a přeji krásné destinace .

4.4.2018 15:43 |  Anna Zvelebilová Anina@seznam.cz

Dobrý den všem.Také jsem před prezidentskými volbami reagovala na "billboard" majitele, stydícího se za svého prezidenta. Bohužel tato reakce, ale i další názory zřejmě "negativního" rázu, byly zanedlouho smazány. Před časem podle vyjádření pana majitele zde byli vítáni návštěvníci (včetně seniorů) pouze pravicově smýšlející. V roce 1969 byl tento penzion "U modřínu" otevřen pro rekreanty- zaměstnance ZPA Praha, kam jsem každý rok jezdila s rodiči. Později i několik let s rodinou i přáteli, ale nyní vidím, že budu muset zvolit jinou "destinaci". Tím ovšem nechci odradit ostatní návštěvníky, kteří to tu mají rádi.
Hezký den,
Anna Zvelebilová

19.3.2018 20:53 |  Ondřej Palla ondrejpalla@seznam.cz

Dobrý den . Rád bych vás poznal a osobně sí s vámi pohovořil , tak abychom některé nejasnosti mohli projednat . A co se týče zahraničních turistů, tak jim o naší ostudě raději moc nereferujeme. Zdravím a přeji pěkný večer.

19.3.2018 14:46 |  Skalník

Zdravím. Pane majiteli, nebuďte tak namyšlený, že nemám "co"
zavírat . Mám, ale nemám důvod. Až na vás přijde zase nutkání vyvěsit billboard "Stydím se za svého prezidenta", tak se tam podepište a neschovávejte se za Penzion Modřín. Vaši zaměstnanci nemají stejný názor jako vy a stydí se za vás před turisty, hlavně zahraničními.
Hezký den.

10.3.2018 17:34 |  Ondřej Palla ondrejpalla@seznam.cz

Děkuji za Váš příspěvek . Ještě štěstí , že nemáte co zavírat .
Zdravím Palla

3.3.2018 15:30 |  Skalník

Škoda, že se tam nemohu teď přijet podívat. Podle předchozího příspěvku pan majitel bezvadný, hovorný, byla s ním sranda. Jestlipak už sundal ten svůj billboard "Stydím se za svého prezidenta". Tehdy byl také hovorný, nadšený, že si to lidi fotí. Trochu se zviditelnil ale stále se jen stydí. Já na jeho místě už bych penzion zavřel - na protest, že máme opět stejného prezidenta.

13.2.2018 12:47 |  Jana M. K.

Byla jsem s kamarádkou na víkendovém wellness pobytu od 9.2.-11.2.2018. Penzion je úžasný, hned u sjezdovky, přátelská atmosféra, příjemný personál, pan majitel bezvadný, hovorný a byla s ním sranda. Věnoval se nám, vše vysvětlil. Pokud máte rádi psy, budete se vážně cítit jako doma

22.8.2017 16:00 |  SLAVÍKOVÁ N. nadaslav@seznam.cz

Byli jsme s manželem 11.-13.8 2017v penzionu a opravdu je to tam krásné.Pokojč.1 luxus,čisto,není co dodat.Jídlo vynikající,nejvíce nás facsinoval P.číšník/tuším Pavel/jak vše s přehledem zvládal,recepci,obsluhu,poradil nám kam máme jít na výlet atd.Myslím si že pan majitel by lepšího,šikovnějšího a slušnějšího nenašel.Jen tak dál,za rok jedeme i s vnoučata díky Slavíkovi

11.8.2017 08:16 |  Ivo Štěpán602933315 stepan8@centrum.cz

Byli jsme zde v posledních pěti letech již po třetí. Jezdíme sem s vnoučaty. Vždy se těší na krásnou přírodu, wellnes a hlavně dobrou stravu,prostředí v penzionu i ubytování. Dědovi tady na zdravém vzduchu chutnalo jak jídlo, tak pivo