Kniha návštěv


28.8.2016 10:22 |  Milan Skalník skalnikmilan@seznam.cz

Nádherné prostředí a odpočinek na duši

30.7.2016 15:02 |  Roman a Lenka

Děkujeme za super pobyt v krásném místě. Výborna obsluha a jídlo. Doporučujeme

23.7.2016 18:26 |  Irena raldinka@seznam.cz

Děkujem za super pobyt.Skvělé jídlo,perfektní ubytování,super výřivka,moc příjemný personál.Pension Modřín doporučuji.Díky a zas někdy.Irča a Martin.

12.6.2016 23:49 |  Vašek valinhy@gmail.com

Super pobyt. Skvělý jídlo a výborný provozní, číšník, recepční, 3 v jednom. Díky a někdy dovi. Vašek a Vendy z pod Ještědu. :-)

12.2.2016 08:31 |  Honza jan.kolar@kukuricnymlyn.cz

Máte nejen skvělý penzion a přístup k hostům, ale také konzistentní nárory, za kterými se nebojíte stát (Zeman). Držím Vám palce!

29.1.2016 12:01 |  Jiří Jirásek jirka.pohodar@centrum.cz

Děkujeme za super posezení. Pan Palla je úžasný hostitel. Sice jsme bydleli v pensionu vedle, ale vždy tam rádi zajdeme na něco k pití a k jídlu. I jeho stánek u sjezdovky je perfektní a HAPPY HOUR je super nápad. Již teď se těšíme na příští rok a na návštěvy v tomto pensionu.

4.1.2016 23:18 |  Iveta ivetajanovska6@seznam

Děkujeme všem v pensionu Modřín za vstřícné, rychlé a milé vyřešení našeho pobytu v Úpě během povánočních svátků. Náš krátký pobyt jsme si velmi užily i díky příjemnému a trpělivému přístupu všech obyvatel pensionu. Zdravíme všechny. I+B+M+M. P.S. Až bude potřeba složit dříví, pošleme děti!

15.9.2015 08:27 |  Helena

V Úpě jsme byly již podruhé, v pensionu u Modřínu poprvé a ne naposledy. Skvělý servis, fajn lidi..je vidět, že Vás to baví. Jen tak dále. A nesmíme zapomenout na výtečné jídlo. Hodně dlouho jsem nezažila takový kulinářský zážitek! Těšíme se na příště a zdravíme ze středočeského kraje :-), L a H

17.8.2015 12:02 |  Zuzana Goldbergová z.goldbergova@volny.cz

Chtěly bychom poděkovat pánům Martinovi a Filipovi nejen za velmi profesionální přístup, ale i milé a neformální chování, kterým si jistě zísakjí každého hosta. Strávily jsme s kamarádkou týden dovolené, na kterou budeme rády vzpomínat a pokud se nám to podaří, určitě se příští rok vrátíme. Ubytování se všemi službami bylo naprosto bezvadné, zvláštní pochvalu si zaslouží velmi dobré jídlo. Musím rovněž zmínit to, že ačkoliv celý provoz měli na starost sami dva, pokaždé si našli chvilku na zastavení u stolu, dotaz, zda je vše v pořádku a pod. Takové jednání nebývá vždy obvyklé, v jejich případě bylo znát, že nejde jen o naučenou formalitu.
Pobyt v tomto penzionu můžeme vřele doporučit !
Ještě jednou děkujeme a přejeme další úspěchy.
Zuzana Goldbergová a Dana Větrovcová

27.7.2015 14:55 |  Pavel Amperr@spoluzaci.cz

Ackoliv meli zavreno velice prijemne nas uvitali a uvarili nam skvelej obed a dezertik. Vsem doporucuji. Vyborna obsluha velice milí lidicky.