Kniha návštěv


12.2.2016 08:31 |  Honza jan.kolar@kukuricnymlyn.cz

Máte nejen skvělý penzion a přístup k hostům, ale také konzistentní nárory, za kterými se nebojíte stát (Zeman). Držím Vám palce!

29.1.2016 12:01 |  Jiří Jirásek jirka.pohodar@centrum.cz

Děkujeme za super posezení. Pan Palla je úžasný hostitel. Sice jsme bydleli v pensionu vedle, ale vždy tam rádi zajdeme na něco k pití a k jídlu. I jeho stánek u sjezdovky je perfektní a HAPPY HOUR je super nápad. Již teď se těšíme na příští rok a na návštěvy v tomto pensionu.

4.1.2016 23:18 |  Iveta ivetajanovska6@seznam

Děkujeme všem v pensionu Modřín za vstřícné, rychlé a milé vyřešení našeho pobytu v Úpě během povánočních svátků. Náš krátký pobyt jsme si velmi užily i díky příjemnému a trpělivému přístupu všech obyvatel pensionu. Zdravíme všechny. I+B+M+M. P.S. Až bude potřeba složit dříví, pošleme děti!

15.9.2015 08:27 |  Helena

V Úpě jsme byly již podruhé, v pensionu u Modřínu poprvé a ne naposledy. Skvělý servis, fajn lidi..je vidět, že Vás to baví. Jen tak dále. A nesmíme zapomenout na výtečné jídlo. Hodně dlouho jsem nezažila takový kulinářský zážitek! Těšíme se na příště a zdravíme ze středočeského kraje :-), L a H

17.8.2015 12:02 |  Zuzana Goldbergová z.goldbergova@volny.cz

Chtěly bychom poděkovat pánům Martinovi a Filipovi nejen za velmi profesionální přístup, ale i milé a neformální chování, kterým si jistě zísakjí každého hosta. Strávily jsme s kamarádkou týden dovolené, na kterou budeme rády vzpomínat a pokud se nám to podaří, určitě se příští rok vrátíme. Ubytování se všemi službami bylo naprosto bezvadné, zvláštní pochvalu si zaslouží velmi dobré jídlo. Musím rovněž zmínit to, že ačkoliv celý provoz měli na starost sami dva, pokaždé si našli chvilku na zastavení u stolu, dotaz, zda je vše v pořádku a pod. Takové jednání nebývá vždy obvyklé, v jejich případě bylo znát, že nejde jen o naučenou formalitu.
Pobyt v tomto penzionu můžeme vřele doporučit !
Ještě jednou děkujeme a přejeme další úspěchy.
Zuzana Goldbergová a Dana Větrovcová

27.7.2015 14:55 |  Pavel Amperr@spoluzaci.cz

Ackoliv meli zavreno velice prijemne nas uvitali a uvarili nam skvelej obed a dezertik. Vsem doporucuji. Vyborna obsluha velice milí lidicky.

12.7.2015 19:37 |  Miloslav Jakub

Chtěl bych poděkovat Martinovi a Filipovi za super prodloužený červencový víkend, během kterého se o nás vzorně starali. Všude čisto, naklizeno, pěkný wellnes, všechno klapalo na jedničku. Milý personál a výborná kuchyně bude vždy to, co odděluje dobré penziony od těch průměrných. No a Vám se to opravdu daří, takže se těšíme příště naviděnou ;-)

26.3.2015 09:35 |  Petr Dušejovský zoomworld@seznam.cz

Zdravím Vás a děkuji za Vaše občanské postoje. Držím palce a jsem rád, že už je snad Vašemu trápení konec.

8.3.2015 21:49 |  Mgr. Helena Staňková

Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat Penzionu Modřín za skvělé služby během našeho týdenního pobytu. Vzorně čisté ubytování, výborné jídlo, sympatická obsluha a navíc velmi příjemná, rodinná atmosféra restaurace s osobitou cestovatelskou výzdobou a krásným proskleným výhledem na zasněžené kopce v okolí. Lyžování pro děti i pro dospělé na dosah ruky. Rozhodně můžeme všem doporučit jako kvalitní místo na strávení dovolené na horách.

7.3.2015 11:42 |  Viola

Do restaurace jsme se vrátili po předchozí zkušenosti ze srpna 2014, kdy se nám v restauraci velice líbilo a velice nám chutnalo, tentokrát jsme přijeli celá rodina i s dětmi a rodiči , chtěli jsme celá rodina poobědvat poslední den pobytu v Úpě právě na tomto místě. Bohužel pro naši rodinu velké zklamání, 6.3. jsme byli v restauraci na obědě, celá rodina i s rodiči, číšník (dlouhé vlasy,brýle)se doslova choval jako kretén. Tento pán nemá absolutně žádné vychování, byl povýšený, neprofesionální. Na dotaz o menu mávnul rukou na stěnu k "tabulce" a tady si vyberte a při požadavku platit útratu zvlášť řekl: tak to na baru..... Jídlo vyníkající, velmi nám chutnalo. Jen škoda, že celý dojem restaurace zkazí takovýto člověk, který se choval jako hulvát. Musím říci, že už více nepřijdeme.